Huvudkontor

21211172-dKGhd
På huvudkontoret sitter vi i en del av Gamlestadens Fabrikers anrika lokaler. Vi flyttade in i maj 2015. Härifrån sköts administration, ledning och support till våra regioner.

Funktionerna på huvudkontoret är främst inom ekonomi, strategi, inköp/logistik och marknad.

 

PERSONAL

Jörgen Sillerström
VD
070 – 183 52 25
jorgen.sillerstrom@noproblems.se

Åsa Bersten
Marknads- och kommunikationsansvarig
073 - 342 50 95
asa.bersten@noproblems.se

Håkan Jensen
Logistik- och inköpsansvarig
072 – 743 05 00
hakan.jensen@noproblems.se

Christer Hallgren
Ekonomiansvarig
073 – 981 12 53
christer.hallgren@noproblems.se

Petra Jirblad
Kontorschef & redovisningsekonom
070 – 370 87 85
petra.jirblad@noproblems.se

Caroline Gunnebo
Redovisningsekonom (Föräldraledig)
073 – 528 22 51
caroline.gunnebo@noproblems.se

Therese Sätterberg
Redovisningsekonom
072 - 076 74 16
therese.satterberg@noproblems.se

Christina Broberg
Redovisningekonom
072 – 077 79 24
christina.broberg@noproblems.se

Martin Fasth
Redovisningsekonom
072 – 070 27 93
martin.fasth@noproblems.se

Karin Sandstedt Math
Redovisningsekonom
072 - 070 17 75
karin.math@noproblems.se 

Joel Wiman
Redovisningsekonom
076 - 308 39 43
joel.wiman@noproblems.se

KONTAKT

No Problems Industri
Gamlestadsvägen 2
Hus B19
415 02 Göteborg

Telefontider
Vardagar 7-16
0200 – 43 43 23

FAKTURAADRESS

No Problems Industri AB
FE 9254
838 76  Frösön

FACEBOOK