Huvudkontor

21211172-dKGhd
På huvudkontoret sitter vi i en del av Gamlestadens Fabrikers anrika lokaler. Vi flyttade in i maj 2015. Härifrån sköts administration, ledning och support till våra regioner.

Funktionerna på huvudkontoret är främst inom ekonomi, strategi, inköp/logistik och marknad.

 

PERSONAL

Anders Olausson
VD
070 – 219 87 06
anders.olausson@noproblems.se

 

Emil Öierstedt
Industri-, kvalitets- och miljöansvarig
072 - 070 17 76
emil.oierstedt@noproblems.se

 

Frida Karlsson
Marknad
073 - 342 50 95
frida.karlsson@noproblems.se

 

Håkan Jensen
Logistik- och inköpsansvarig
072 – 743 05 00
hakan.jensen@noproblems.se

Christer Hallgren
Ekonomiansvarig
073 – 981 12 53
christer.hallgren@noproblems.se 

 

Petra Jirblad
Kontorschef & redovisningsekonom
070 – 370 87 85
petra.jirblad@noproblems.se

 

Caroline Gunnebo
Redovisningsekonom (Föräldraledig)
073 – 528 22 51
caroline.gunnebo@noproblems.se

 

Therese Sätterberg
Redovisningsekonom
072 - 076 74 16
therese.satterberg@noproblems.se

 

Christina Broberg
Redovisningekonom
072 – 077 79 24
christina.broberg@noproblems.se

 

Martin Fasth
Redovisningsekonom
072 – 070 27 93
martin.fasth@noproblems.se 

 

Karin Sandstedt Math
Redovisningsekonom
072 - 070 17 75
karin.math@noproblems.se 

KONTAKT

No Problems Industri
Gamlestadsvägen 2
Hus B19
415 02 Göteborg

Telefontider
Vardagar 7-16
0200 – 43 43 23

FACEBOOK